Після 3 років і 9 місяців полону: у Лубнах зустріли захисника Ростислава Кравченка

Про це повідомляє Лубенська міська рада.
Ростислав потрапив у полон ще у 2022 році. Довгих 3 роки і 9 місяців чекала родина на його повернення. На щастя, Ростислав потрапив у списки на обмін та повернувся додому. Наразі триває його реабілітація.
Схвильовано дивився він на лубенців, що прийшли його привітати вдома. А в очах багатьох присутніх була і щира радість і страшний сум за своїми рідними, хто ще знаходиться в полоні.
Ростислава зустріли квітами, прапорами України та разом заспівали Гімн України. Він, схвильований, але зібраний, дякував кожному і запевнив, що ворог не зламав його духу і Україна обов’язково переможе. А всім, хто чекає на своїх рідних побажав витримки і не допускати сумнівів навіть у думки.
Слова вдячності всім, хто підтримував родину протягом всього часу та тим, хто прийшов на зустріч пролунали й від мами Воїна – Ірини.Дякуємо Ростиславу за стійкість, бажаємо йому здоров’я та швидкого відновлення.
Читайте також: Воїн з Гребінки повернувся з полону


