Chema

На Лубенщині відбувся фінал районного туру з волейболу

Фото - Полтавська ОВА
У Лубенському районі розпочався ІІІ етап змагань у межах проєкту «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч». Спортивний захід об'єднав волейболістів 9 шкіл. За звання переможця та можливість представляти район на обласному етапі змагалися 6 команд юнаків і 3 дівчат.

Про це повідомляє Полтавська ОВА.

2 квітня у Засульському ліцеї відбувся фінал Лубенського районного туру з волейболу серед дівчат «Всеукраїнські шкільні ліги пліч-о-пліч».

У змаганнях взяли участь 3 команди:
  • академічного ліцею «Європейський» (Лубни),
  • Пирятинського ліцею,
  • Чавельчанської ЗОШ І-ІІІ ст. Оржицяької громади.

Перемогу з рахунком 2:0 виборола команда волейболісток із ліцею «Європейський». Вони й представлятимуть Лубенський район на обласному етапі змагань. Друге місце посіли учениці Пирятинського ліцею, третє – Чавельчанської ЗОШ.

3 квітня в Лубенській ДЮСШ відбулися фінальні змагання шкіл району з волейболу серед хлопців.

Серед юнаків грали команди таких навчальних закладів:
  • Вороньківський ліцей імені О. Перелета Чорнухинської громади,
  • академічний ліцей імені братів Шеметів (Лубни),
  • Філія Гребінківської ЗОШ І-ІІ ст. №2,
  • опорний заклад «Новооржицька ЗОШ І-ІІІ ступенів»,
  • Теплівська ЗОШ І-ІІІ ст. Пирятинської громади,
  • Плехівська гімназія Оржицької громади.

Першість із рахунком 2:0 виборола команда Новооржицької школи, яка представлятиме Лубенський район на обласному етапі змагань. Друге місце посіли учні Плехівської гімназії. На третій сходинці – Вороньківський ліцей.