Chema

Лубенка Софія Женевська завоювала два срібла на Чемпіонаті Європи

Лубенка Софія Женевська завоювала два срібла на Чемпіонаті Європи
Софія Женевська, СК "Скорпіон"
Днями у Варшаві, Польща, завершився Чемпіонат Європи з грепплінгу, який зібрав найсильніших атлетів різних вікових груп. Національна збірна України виступила потужно, зокрема головною гордістю став неймовірний виступ вихованки СК "Скорпіон" - лубенки Софії Женевської.

Про це повідомляє СК "Скорпіон" 22 червня.

Нагадаємо, на цьому Чемпіонаті молодша сестра Софії - Дар'я Женевська виборола дві золоті медалі у своїй категорії.

Софія Женевська, проявивши неймовірний характер, залізну витримку та високу технічну майстерність, здобула титул віцечемпіонки одразу у двох складних номінаціях. Додому вона повертається з фантастичним результатом: дві срібні нагороди одного з найпрестижніших турнірів!

"Виходити на татамі проти досвідчених дорослих суперниць і підійматися на п’єдестал пошани — це ознака найвищого рівня підготовки, зрілості та незламного духу. Цей успіх — закономірний результат виснажливих тренувань, особистої дисципліни Софії та професіоналізму тренера Олексія Фролова", - зауважують у спортивному клубі.

Пишаємося нашою землячкою та дякуємо наставнику за виховання лідерки!

Читайте також: Сестри Женевські з Лубен стали срібними призерками чемпіонату Європи з панкратіону