Chema

Лубенка Любов Фаренюк здобула срібло Кубку України з гирьового спорту

На фото - Любов Фаренюк
Із 5 по 8 жовтня в Києві відбувся Кубок України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок.

Боролися понад 250 гирьовиків із 18 областей України.

Полтавщину представляли 30 спортсменів, серед яких лубенка, чотириразова чемпіонка України Любов Фаренюк.

В перший день змагань серед професіоналів, в ривку гирі 24 кг, Любов показала четвертий результат, 51 підйом.

Крім того, в цей же день змагань серед жінок-ветеранів, в ривку гирі 16 кг, спортсменка здобула срібну нагороду - 262 підйоми.

Другий день змагань серед професіоналів, в ривку гирі 24 кг, з довільною зміною рук (гвардійський ривок) Любов Фаренюк показала четвертий результат - 120 підйомів.

Всього на цих змаганнях 28 спортсменів з Полтавщини здобули 66 медалей. Найбільшезавоювали золотих нагород – 32. Срібних отримали 18, а бронзових – 16.

У підсумку Збірна Полтавщини виборола перше загальнокомандне місце.