Chema

Двоє юнаків з Лубенщини стали призерами Всеукраїнської спартакіади з легкої атлетики

Цьогоріч у Володимирі Волинської області провели фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади "Повір у себе" з легкої атлетики серед дітей з інвалідністю. Захід тривав з 2 по 5 липня та зібрав 150 представників з 18 областей України.

Полтавську область цих змагання представили 12 спортсменів. Серед них - легкоатлети з міста Лубни, які достойно представили нашу область.

Кулик Владислав, учень Войнихівської гімназії ЛМР, став бронзовим призером у бігу на 100 та 200 м.

Смаль Святослав, учень Лубенської спеціальної школи Полтавської обласної ради, став чемпіоном у бігу на 60 та 100 м та посів ІІ місце у стрибках у довжину з місця.

Вітаємо спортсменів, їх мам, які були поруч та повсякчас підтримували юних спортсменів, а також тренера Наталію Глібову.